Haberler

'Diana Thater: A Runaway World' and 'Tree, Simulacrum, Sea, Moon' exhibitions at Borusan Contemporary 'Diana Thater: A Runaway World' and 'Tree, Simulacrum, Sea, Moon' exhibitions at Borusan Contemporary 'Diana Thater: A Runaway World' and 'Tree, Simulacrum, Sea, Moon' exhibitions at Borusan Contemporary

Borusan Contemporary hosts its latest exhibition supported by digital works, that we set up in Periliköşk, between September 14, 2017 and February 18, 2018. Please note to visit "Zimoun container" on the 6th floor.
 • Füreya Koral’ın sergisi sanatseverlerle buluşuyor

  Seramik sanatının en önemli isimlerinden olan Füreya Koral’ın retrospektif sergisi Kale Grubu’nun katkılarıyla sanatseverlerle buluşuyor. Sergi, 18 Kasım 2017-18 Ocak 2018 tarihleri arasında Akaretler’deki Sıraevler’de açılıyor.

  Firmamız tarafından kurulumunun gerçekleştirildiği sergi de başta seramik sanatı olmak üzere kültürel mirasın birçok farklı alanına destek vermeyi hedefleyen Kale Grubu, 60. kuruluş yıldönümü kutlamaları kapsamında heyecan yaratacak bir çalışmaya imza atıyor. 60 yıllık yolculuğuna birçok ilki sığdıran Kale Grubu, ilk çağdaş seramik sanatçılarından Füreya Koral’ın anısına 20. yılını kutluyor Sanatçının bugüne kadar gerçekleştirmiş en kapsamlı retrospektif sergisini hayata geçiriyor.

  Sergi Tarihi: 18 Kasım 2017 - 18 Ocak 2018
  Sergi Adresi: Akaretler Sıraevler, Şair Nedim Cad. No:16 Beşiktaş/İstanbul 

 • Ai Weiwei “ Porselene dair “ SSM’de

  Kurulumunu gerçekleştirdiğimiz Sakıp Sabancı Müzesi’nin son sergisi olan Ai Weiwei “ Porselene Dair “ 12 Eylül 2017 tarihinde kapılarını ziyaretcilere açılmıştır. Sanatseverler Çinli sanatçının yapmış olduğu porselen eserleri 28 Ocak 2018 tarihine kadar gezebilir.

 • “Diana Thater: Kaçak Dünya “ ve “ Ağaç, Gölge, Deniz, Ay “ sergisi Borusan Contemporary’de

  Borusan Contemporary Periliköşk yerleşkesinde kurulumunu gerçekleştirdiğimiz digital eserler ile desteklenmiş son sergi 14 Eylül 2017 de kapılarını açıyor. 18 Şubat 2018 tarihine kadar sürecek olan sergi de 6. kattaki “ Zimoun container “ eserini görmeyi unutmayın.

 • 55. IAM Toplantısındayız

  Bu yıl 55.si yapılacak olan üye olduğumuz IAM toplantısına Long Beach – Kaliforniya’da katılacağız. Sektörün nabzını sizler için dinleyecek ve dünya genelindeki yenilikleri gözlemleyeceğiz.